شما می‌توانید تصاویر مخفی زیرکانه‌ای را در این نشانه‌های معروف پیدا نمایید.
احتمالاً شما دفعات بیشماری این نشانه‌های معروف را بر روی بیل بوردها، وسایل نقلیه، در خوارو بار فروشی، و غیره دیده‌اید. ولی در هر کدام از آنها نکته‌ای بیش از آنچه در وهله‌ی اول به چشم می‌آید وجود دارد. با کمی دقت در این نشانه‌های شناخته شده، تصاویر و پیام‌هایی را کشف می‌کنید. این طرح‌های مبتکرانه را ببینید که چگونه خیلی زیرکانه از فضای منفی و خطاهای چشم بهره برده‌اند تا پیامی غیر مستقیم را ارائه دهند.

فدکس (FedEx)

فدرال اکسپرس (Federal Express) شرکتی پیشگام در خدمات لجستیک (مدیریت جریان کالا ‍، اطلاعات و یا هر نوع منابع دیگر)  در آمریکا است که از سال ۱۹۹۴ نام فِدِکْسْ (FedEx) را برای خود انتخاب کرد. این نشانه به نظر خیلی ساده می‌آید، ولی اگر به فضای سفید بین حروف "E" و "X" در "EX" دقت کنید، می‌بینید که از آنچه فکر می‌کردید پیچیده‌تر است. آیا می‌توانید پیکان را تشخیص دهید؟
fedex

توستیتوس (Tostitos)

نشانه‌ی این چیپس‌های محبوب میهمانی به پشت خیلی از باربیکیوها نصب شده است، ولی شاید هرگز به جشنی که در میان حروف آن نهفته‌ است توجه نکرده باشید. دومین و سومین حرف "t"، یک برگ چیپس را بر بالای یک حرف "i" گرفته‌اند که نقطه‌ی حرف "i" یک کاسه از سس سالسا است. یام!

totitos

تور دور فرانسه (Le Tour de France)
نشانه‌ی این تور دوچرخه سواری که معروف‌ترین و با اعتبارترین مسابقه‌ی دوچرخه سواری جهان است، برای دوچرخه سواران و غیر دوچرخه سواران به عنوان سمبلی از آن اتفاق، بسیار آشنا است. با این حال شاید شما به جذاب‌ترین جنبه‌ی این نشانه توجه نکرده باشید. با دقت بیشتر متوجه فردی می‌شوید که در حال راندن یک دوچرخه است؛ دایره‌ی زرد رنگ، چرخ جلویی و حرف "R" بدن فرد است

Le Tour de France